Головна / Про компанію

Про компанію

       Вироби зі штучної хвої та сировина для виготовлення подібного виду продукції є двома основними напрямками діяльності підприємства, що працює під торговою маркою «Пластмакс». На ринку України компанія відома з 1998 року.

За роки діяльності асортимент продукції збільшився в десятки разів. Постійне вдосконалення технологій дозволяє підприємству займати високі щаблі на ринку Україні. На виробництві задіяно близько 200 чоловік.

"ПластМакс" в роботі


Обсяги виробництва і технології

В асортимент продукції входить: вінки і корзини ритуального призначення (більше 400 видів) , новорічні вироби (новорічні ялинки , сосни , декоративні прикраси) , поліпропіленова плівка , поліпропіленова нитка, а також широкий асортимент штучних квітів (прямі поставки з Китаю) . Обсяги виробництва складають: ритуальних виробів - більше 200 000 одиниць на місяць , поліпропіленової плівки - 60 тон на місяць , ПП жилки біля 35 тон. Для виробників ритуальної та новорічної продукції підприємство пропонує комплектуючі деталі в асортименті (литі і металеві ніжки для виробництва ялинок, пластикові та металеві каркаси для виробництва ритуальних вінків) , а також збірна комплектація для виробництва литих новорічних ялинок VIP категорії за новою технологією.

Асортимент продукції

Продукція ритуального призначення:

Географія «Пластмакс»


Виробництво компанії знаходиться на Західній Україні на околиці м. Луцька ( Волинська область ) - с. Великий Омеляник, вул. Набережна, 1. Нашу продукцію можна купити як, безпосередньо, на фабриці, так і у наших дистриб'юторів в багатьох обласних центрах України і наближених містах .

Офіційно про нас у цифрах і фактах

Наша компанія зареєстрована в Україні, з виключно українським капіталом.
Досвід роботи у сфері виробництва штучної хвої - 20 років. За цей час підприємство тільки зростало і збільшувалася.