Головна / Оплата та доставка

Варіанти доставки

  • Укрпошта" зі знижкою -5% на всі послуги. 
  • "Нова Пошта" Доставка за товар виконується згідно стандартних тарифів.

    Увага! Безкоштовна доставка дії на товари виключно категорії Новорічна продукція на суму від 4000 грн. та виконується за умови 100% попередньої оплати за товар. На замовлення, які надіслані з післяплатою, безкоштовна доставка не надається!
  • Звертаємо Вашу увагу, що наш товар є габаритним, просимо при замовленні вибирати вантажні відділення. Вартість послуги післяплати складає 2%+20 грн.
  • Доставка "Delivery" - Склад-Склад Знижка 10% для доставки замовлень по всій Україні. Увага: знижка не діє при доставці в поштомати.

Варіанти оплати

  • Оплата на розрахунковий рахунок.
  • Післяплата. Оплата виконується в момент отримання товару в офісі транспортної компанії. Увага! При замовленні на суму до 1000 грн. послуга післяплати не надається.
  • Попередня оплата. Платіж виконується на Розрахунковий рахунок за допомогою сервісів Вашого банку або через термінал самообслуговування. Після отримання коштів на рахунок - виконується надсилання товару.

Гарантія і якість:

Абсолютно всі товари сертифіковані згідно гігієнічного висновку СЕС. Ви можете отримати гарантію від виробника на строк від 14 днів до року.

Регіони доставки:
  • Україна, всі регіони де працюють служби доставки.


Інтернет магазин "Пластмакс" пропонує на вибір декілька варіантів доставки замовлень покупців. Наш магазин не займається доставкою товарів самостійно, а співпрацює з перевіреними логістичними компаніями. Ми оплачуємо окремо вартість доставки, вона не включена у вартість товару. Здебільшого товар доставляється протягом 1-3 днів в залежності від роботи логістичної компанії. Доставка з післяплатою несе додаткові витрати, бо покупець оплачує зворотню доставку грошових коштів в магазин. Для оптових покупців діють спеціальні умови доставки, взнати котрі можливо при розмові з менеджером.  

Почастішали випадки, коли покупець замовляє товар і не забирає своє замовлення. Наша компанія несе збитки, враховуючи що ми вимушені оплачувати за доставку товару, котрий клієнт не забрав. Повідомляємо, що на замовлення з жовтими цінниками розповсюджується наступні умови:

1. Доставка за наш рахунок при повній попередній оплаті за замовлення.

2. При замовленні з попередньою оплатою клієнт оплачує вартість доставки наперед.

Ми розуміємо, що це не дуже зручно для покупців, але нести збитки через недобросовісних клієнтів ми не бажаємо. Дякуємо за розуміння!

Інтернет-магазин "Пластмакс" надає найбільш зручні варіанти оплати замовлень. Придбати Штучні ялинки та сосни можливо безпосередньо в офісі, оплативши замовлення готівкою. Якщо Ви є в іншому місті, то оплата виконується на розрахунковий рахунок Приватбанку або післяплатою. Оплативши за товар завчасно - Ви економите на зворотній доставці коштів магазину. Не оплачуйте на наш рахунок кошти до того як погодите умови оплати і доставки з менеджерами. 

 

Магазин "Пластмакс" бажає Вам вдалих покупок!